reload

Baseinas — Jūsų verta prabanga. Atgaukite jėgas po dienos rūpesčių! Pradžiuginkite vaikus! Nustebinkite draugus ir artimuosius!

Vanduo ir ugnis niekada nevargino žmogaus akių, gal vandens telkinys Jūsų namuose padės Jums nusiraminti ir atsipalaiduoti.

Net pačią didžiausią Jūsų svajonę galime paversti realybe. Siūlome Jums savo namuose įsirengti lauko arba vidaus baseiną. Baseinai gali būti įvairių formų ir dydžių. Mūsų specialistai parinks Jūsų ar Jūsų architekto reikalavimus geriausiai atitinkantį modelį. Baseinuose įmontuojama vandens filtravimo sistema, todėl vanduo visada skaidrus ir švarus.

Baseinai gali būti betoniniai, plastikiniai, metaliniu karkasu, su PVC danga, antžeminiai arba įgilinti ir kiti. Jūs galite mėgautis baseino teikiamais malonumais ir nieko daugiau, nes visa kita atlieka UAB «Statybų Menas».

Prekyba, konsultavimas, projektavimas, montavimas, garantija, priežiūra. Baseinų komplektacija: filtrai siurbliai, povandeniniai prožektoriai, baseino aksesuarai, vandens kalneliai, povandeninis masažas ir t.t.