reload

UAB „Statybų menas“ savo veiklą vykdo nuo 2003 m. Sėkmingai dirbame statybos ir specialiųjų darbų srityje Lietuvoje ir už jos ribų. UAB „Statybų menas“ tai nedidelė kvalifikuotų darbuotojų komanda. Turime ilgalaikę patirtį gyvenamųjų namų ir taip pat negyvenamųjų patalpų statybose, komercinės paskirties pastatų statyba.
Atliekame tokius darbus kaip: statybinių konstrukcijų (betono, mūrų, medžio) statyba ir montavimas, pamatų įrengimas, monolitas, perdangos, mūro darbai, fasadų įrengimas, visų tipų stogų įrengimas, vidaus ir išorės apdailos darbai, karkasiniai namai, pirtys, pavėsinės, inžineriniai tinklai.
UAB „Statybų menas“ taip pat užsiima baseinų, hidromasažinių vonių, pirčių – saunų įrengimu. Specialios įrangos pardavimas, įrengimas, programavimas – garantinė, bei pogarantinė priežiūra.
Pagrindiniai įmonės tikslai, kurių laikomės nuo įmonės veiklos pradžios – laiku ir kokybiškai, naujausių technologijų, medžiagų pagalba tenkinti užsakovų norus ir poreikius. Darbai atliekami savo ir užsakovo medžiagomis. Visiems darbams yra suteikiama garantija remiantis LR galiojančių įstatymų nuostatomis.
UAB „Statybų menas“ turi LR Aplinkos ministerijos išduotą atestatą Nr. 7713, kuris suteikia teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu ir atlikti statybos darbus ypatingos svarbos objektuose.
Savo paslaugas UAB „Statybų menas“ siūlo kompleksiškai nuo projekto pradžios, bazinio planavimo, technologinių sprendimų pritaikymo iki pilno projekto užbaigimo. Taip pat bendradarbiaujame su architektais bei dizaineriais siekdami maksimaliai patenkinti klientų norus bei pageidavimus tiek techniškai tiek dizaino atžvilgiu. Mūsų diegiamos įrangos sistemos atitinta visus ES standartus. Mūsų baseinai, SPA, visų tipų pirtys atitinka ne tik ES, Lietuvos Respublikos, taip pat ir NVS šalių organizacinio statybos techninio reglamento reikalavimus.
UAB „Statybų menas“ atstovauja įmones iš Čekijos, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Suomijos, Švedijos, Anglijos – kurios gaminta įrangą skirtą baseinams, pirtims ir saunoms. Pastoviai domimės naujovėmis šiose srityse ir ieškome galimų naujų partnerių, kad galėtume visapusiškai patenkinti savo klientų poreikius ne tik kokybės, bet ir kainos atžvilgiu.

Baseinai:

Betoniniai, polipropileno, stiklo pluošto, karkasiniai, naujiena – iš konteinerių.
Baseinų uždengimai:
Stumdomi paviljoniniai, automatinės PVC dangos, žaliuzės.

Baseinų įranga:

Masažuokliai, geizeriai, LED apšvietimas, valymo įranga, roletai.
SPA baseiniai:
Betoniniai, akriliniai, pripučiami.

Pirtys:

Rusiškos pirtys, saunos, hamamai, kubilai.