www.statybumenas.lt
LT  |  RU  |  EN
Logotipas


daugiau...

daugiau...
 
Mūsų partneriai

 
  Apie mus
  Galerija
  Klausimai - Atsakymai
 
|
Krepšelis: Prekių krepšelyje: vnt. peržiūrėti krepšelį
Bendra krepšelio suma: Lt.
/ Apie mus /
 

zenklas.png

SĖKMINGAI ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „Uždarosios akcinės bendrovės „Statybų menas" pardavimų ir eksporto didinimas užsienio rinkose", KURIAM BUVO SKIRTA ES PARAMA
Uždaroji akcinė bendrovė „Statybų menas" 2013m balandžio mėn. sėkmingai įgyvendino projektą „Uždarosios akcinės bendrovės „Statybų menas" pardavimų ir eksporto didinimas užsienio rinkose". Parama projektui gauta iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų pagal priemonę „Naujos galimybės". Bendra projekto vertė - 765 811,00 litų, iš kurių skiriamo finansavimo suma sudarė 536 067,00 litus.
Pagrindinis įmonės tikslas įgyvendinant projektą - plėsti eksporto ribas, tuo pačiu didinant UAB „Statybų menas" pardavimus ir eksportą tarptautinėje rinkoje. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu - nuo 2010 m. gegužės 13 d. iki 2013 m. balandžio 22 d. - įmonė turėjo galimybę užmegzti verslo kontaktus dalyvaujant parodose Rusijos Federacijoje, susitinkant su potencialiais verslo partneriais. UAB „Statybų menas" sudalyvavo 18 parodų: "HOLZHAUS", "Otečestvenyje stroitelnyje materialy 2012", "Inovacionyje materialy i technologiji 2012", "Aquaspace 2012", "Dom i sad. Moscow garden Show 2012", "Transcon 2012", "Mocbild/2012", "Derevianoje domostrojenije 2012", "SHK Moscow 2012", "Stroitelnaja technika i technologiji", "NO-DIG", "Ekspokamen", "Fazenda/osen", "Bania", "Krasivyje doma", "Aqua salon:Wellness&SPA.Baseiny i sauny", "Sport", "Buildex". UAB „Statybų menas" turėjo puikias galimybes prisistatyti rinkos dalyviams parodose Rusijos Federacijoje kaip lietuviško kapitalo įmonė.
Įgyvendinant projekto tikslus, buvo atliktas Rusijos Federacijos potencialių klientų ir verslo partnerių rinkos tyrimai. Taip pat paruošta įmonės eksporto plėtros strategija, kuri kartu yra ir projekto tęstinumo įrankis, padėsiantis siekti projekte numatytų tikslų net ir pabaigus projektą. Projektu sukurti veiklos rezultatai ir įgyta patirtis bus toliau naudojami naujų projektų kūrimui ir kompleksiniam įmonės vystymuisi.
Statyti mums reiškia įsiklausyti į Jūsų poreikius ir ieškoti kūrybiškiausio sprendimo. Prisiimti atsakomybę už kuriamą Jūsų aplinką ir matyti žingsniu į priekį. Rūpintis, kad būsimasis rezultatas pranoktų visų mūsų lūkesčius. Siekti tarpusavio supratimo ir pasitikėjimo, kurį subrandina nuoširdus ir kokybiškas darbas. Kiekviena Jūsų idėja yra ambicingų tikslų ir naujų sumanymų pradžia. Jai įgyvendinti reikia profesionalių ir pasišventusių savo darbui žmonių. Pradėkime dirbti kartu jau nuo idėjos!


Veiklos kryptys:

 • Projektų valdymas
 • Individualių namų statyba pagal Jūsų projektą
 • Baseinų projektavimo darbai, įrangos parinkimas ir montavimas
 • Bendrieji statybos darbai: UAB "STATYBŲ MENAS" visus statybos projektus vykdo savo jėgomis. Pagrindinius konstrukcinius darbus atlieka specializuoti padaliniai. Čia dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją. Mūsų įmonė stato medinius gyvenamuosius namus, vasarnamius, pirtis.
 • Specializuoti statybos darbai: stogas-monolitas-mūras-medis- metalo konstr. Kvalifikuoti specialistai sumontuos Jums pamatus, suręs konstruktyvą, uždengs stogą, jį apšildys, sumontuos langus ir duris, atliks pilną vidaus ir išorės apdailą. UAB "STATYBŲ MENAS" darbuotojai dengia visų rūšių šlaitinius stogus: metalinės dangos, lanksčios bituminės čerpelės, profiliuoti lakštai, bituminiai banguoti lakštai, šiferis be asbesto, medinių skiedrų ir kt.
 • Pastatų apdaila: UAB " STATYBŲ MENAS" vykdo įvairius pastatų apdailos darbus bei kosultuoja su apdaila susijusiais klausimais.
 • Inžineriniai tinklai ir aplinkos tvarkymas: UAB " STATYBŲ MENAS" atlieka įvairius statybos darbus bei teikia šias paslaugas: tvarko aplinką, stato valymo įrenginius, tiesia vandentiekio bei nuotekų tinklus, nuomoja staybos mechanizmus.
 • Skydinių namų surinkimo darbai
 • Metalo konstrukcijų surinkimo darbai: pramoninės, komercinės ir gyvenamosios statybos metalo konstrukcijų dalies įgyvendinimo projektai.
 • Elektros montavimas: Jūsų pageidavimu atliksime elektros instaliacijos darbus, įrengsime apšildymą, santechninę dalį.
 • Nekilnojamojo turto vystymas
 • Pradėkite su mumis
  UAB "STATYBŲ MENAS" - įmonė, turinti patirtį statybų, baseinų ir tvenkinių įrengime, renovacijos ir rekonstrukcijos darbuose.

UAB "Statybų Menas"
Gėlynų g. 4, Širvintos
tel. 8 (382)  53265
mob.tel. 8 616 29340
el.p. mailto: info@statybumenas.lt

į viršų

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai UAB "Statybų Menas"
Gėlynų 4, Širvintos, LT - 19129
Korespondecijos adresas Širvintos, p/d7, LT-19002

Tel. 8 (382) 53265
Mob. +370 6 1629340

Sprendimas: Site.lt